top of page

MŪSŲ
KOMANDA

Susipažinkime! Tai mes - Jazz House šeima!
Mus vienija tai, ką mylim labiausiai! Džiazo šokiai, swingo muzika, buvimas kartu, kūrimas kartu ir ne tik. Mes visi kartu čia užaugome, mes tapom ne tik kolegos, bet ir geriausi draugai! Mes kartu kuriame bendruomenę čia, Kaune. Mes kartu keliaujame ne tik į šokių festivalius, bet ir atostogų. Mūsų komanda - tai didelis ir tvirtas kumštis, mes kaip muškietinkai! Kartu - mes padarysim viską! Čia mūsų namai! Ne veltui ir įkūrėme namus ne tik sau, bet ir Jums ir pavadinome juos "Jazz House"!

Smagu, kad čia apsilankei, ateik susipažinti ne tik su mumis, bet ir su visa bendruomene!
1_komandos_foto.jpg

RENGINIAI

SWING AT SPRING

„Swing at Spring” – didžiausias Kaune vykstantis renginys, skirtas populiarinti svingo šokius bei muziką Kauno mieste, plėsti šokėjų bendruomenę, suburti visos Lietuvos svingo šokėjus ir jų šeimos narius į vieną erdvę, kurioje šokėjai ir Kauno miesto gyventojai bei svečiai gali mėgautis „Jazz House“ šokių klubo paruošta vakaro programa. 

Vakaro metu dalyvius džiugina:


 • Nuostabi Kauno Karininkų ramovės aplinka, kuri padeda kurti bendrą retro stiliaus nuotaiką ir atmosferą;


 • Originalūs įvairių stilių svingo šokių atstovų komandų pasirodymai;


 • Populiariausi šokių konkursai poromis ir solo;


 •  Gyva muzika;


 • Prizai, siurprizai ir kt. 

28953821_2061351754150207_3261170537103612604_o.jpg
RENGINIAI
223854646_3084104561874916_2762782827533278526_n.jpg
LINDY CAMP

Jau septynis metus šokių sezoną užbaigiame keliaudami į nuostabią sodybą pabendrauti, pašokti ir smagiai praleisti savaitgalį kartu su šokėjų bendruomene. Stovykloje visada būna:


 • Daug naujų žinių šokyje, šokio istorijoje, muzikoje ir kitose srityse; 


 • Vakarėlių, kurių metu vyksta konkursai, pasirodymai ir kitos linksmybės;


 • Komandinių žaidimų su pačia linksmiausia šokėjų bendruomene;


 • Skanaus, sotaus maisto, pritaikyto individualiems poreikiams. Ir svarbiausia – jo DAUG;


 • Ežeras, pirtis, kubilas, miškas (su uogomis ir kitomis gėrybėmis);


 • Laisvalaikio žaidimų: tinklinis, krepšinis, kitos pramogos;


 • Patogios lovos ir kiti namų jaukumai;
   

Laukiame Tavęs Lindy Camp 2023 stovykloje !

NEMOKAMOS
PAMOKOS

Jazz House šokių studijoje, kursų pamokos kainuoja jau nuo pat pirmos pamokos.

Nežinai ar patiks? Nori tiesiog pabandyti? 

Todėl, kiekviena mėnesį mes organizuojame įvairias atviras ir nemokamas pamokas (naujokams ir pažengusiems), kad visi norintys galėtų nemokamai išbandyti norimą stilių. 

 

Kada vyks nemokamos pamokos?

Sek informaciją mūsų renginių facebook puslapyje.

 

 • Facebook
86970131_2629936213958422_7005986967183687680_n.jpg
SOCIAL DANCE

Kviečiame visus savo šokio įgūdžius tobulinti atviruose, nemokamuose social šokių vakaruose.
 
Siūlome galimybę net du kartus savaitėje šokti mėgiamus džiazo šokius laisvai ir nemokamai! ​


 • Iki pasimatymo šokių aikštelėje! 

NEMOKAMOS PAMOKOS

GALERIJA

Screenshot 2022-12-06 at 06.01.30.png
GALERIJA

DALYVAVIMO JAZZ HOUSE ŠOKIŲ STUDIJOS ORGANIZUOJAMOSE PAMOKOSE IR RENGINIUOSE SĄLYGOS IR TAISYKLĖS:

 1. DALYVAUDAMI PAMOKOSE IR RENGINIUOSE DALYVIAI ATSAKO PATYS UŽ SAVE.
   

 2. ORGANIZATORIUS NEATSAKO UŽ DALYVIŲ SUŽALOJIMUS AR ŽALĄ SVEIKATAI, KURIE GALI ĮVYKTI DALYVAVIMO METU.
   

 3. ORGANIZATORIAI NEATSAKO UŽ DALYVIŲ ASMENINIŲ DAIKTŲ SAUGUMĄ PAMOKŲ IR RENGINIŲ METU.
   

 4. ORGANIZATORIAI NEGALI GARANTUOTI, KAD NUMATYTI MOKYTOJAI DALYVAUS PAMOKOSE AR RENGINIUOSE, NES MOKYTOJAS GALI SUSIRGTI AR BŪTI IŠVYKĘS. TAI REIŠKIA, KAD JŪSŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS GALI KEISTIS, ARBA JŪS TURĖSITE KITUS MOKYTOJUS NEI BUVO PASKELBTA.
   

 5. DALYVIS UŽ PAMOKŲ KURSO ABONEMENTĄ AR RENGINIO BILIETĄ MOKA TĄ KAINĄ, KURI YRA NURODYTA INTERNETINĖJE SVETAINĖJE JAZZHOUSE.LT.
   

 6. NAUJAS KLUBO NARYS VISĄ KAINĄ MOKA IŠ KARTO, PIRMĄ KURSŲ DIENĄ ATĖJUS IR TIK BANKO KORTELE.
   

 7. JAU ESAMAS KLUBO NARYS UŽ ATEINANČIO MĖNESIO KURSĄ VISĄ KAINĄ TURI SUMOKĖTI IKI PIRMOS KURSO PAMOKOS IR TIK BANKO KORTELE. PVZ: UŽ SPALIO MĖNESIO PAMOKAS MOKAME RUGSĖJO MĖNESIO PASKUTINĘ SAVAITĘ IR T.T.
   

 8. JEI SERGATE/IŠVYKSTATE/AR DĖL KITŲ PRIEŽASČIŲ NEGALITE LANKYTI PAMOKŲ, BET ESATE UŽ JAS SUSIMOKĖJAS/US - TURITE APIE TAI INFORMUOTI JAZZ HOUSE ŠOKIŲ STUDIJĄ - TOKIU BŪDU JŪS "UŽŠALDYSITE" SAVO ABONEMENTĄ IR KITĄ MĖNESĮ JUMS REIKĖS MOKĖTI MAŽIAU. JEI NEBŪSITE INFORMAVĘ IR "UŽŠALDĘ" SAVO ABONEMENTO - JAZZ HOUSE NEKOMPENSUOS JŪSŲ PRALEISTŲ PAMOKŲ.  
   

 9.  JEI ESAMAS NARYS NESUSIMOKA LAIKU UŽ NAUJO MĖNESIO KURSĄ/US - JAZZ HOUSE TURI TEISĘ ŠIO NARIO NEĮLEISTI Į PAMOKĄ/AS.

 Į KURSUS UŽSIREGISTRAVĘS DALYVIS PATVIRTINA, KAD:


– JIS/JI SUSIPAŽINO SU INTERNETINĖJE SVETAINĖJE JAZZHOUSE.LT PATEIKTOMIS PAMOKŲ ABONEMENTŲ RŪŠIMIS, KAINOMIS, MOKĖJIMŲ TVARKA IR VISA KITA JAM/JAI AKTUALIA INFORMACIJA;


– VISA JO/JOS REGISTRUOJANTIS PATEIKTA INFORMACIJA YRA TEISINGA;


– JIS/JI SUPRANTA, JOG PAMOKŲ IR RENGINIŲ METU GALI SUSIDURTI SU DIDESNIU NEI ĮPRASTA FIZINIU KRŪVIU, TAM YRA PASIRENGĘS(-USI) IR UŽ SAVO SVEIKATĄ ATSAKO PATS/PATI.
 

  –  REGISTRUODAMASIS IR PATVIRTINDAMAS ŠIAS TAISYKLES DALYVIS TUO PAČIU SUTINKA, KAD JO PATEIKTA ASMENINĖ INFORMACIJA GALI BŪTI NAUDOJAMA UŽSAKYTŲ PASLAUGŲ ATLIKIMUI ĮGYVENDINTI IR TIESIOGINĖS RINKODAROS TIKSLAIS. DALYVIS TAIP PAT SUTINKA, KAD JO ELEKTRONINIS PAŠTAS IR TELEFONAS BŪTŲ NAUDOJAMI INFORMACIJOS SUSIJUSIOS SU JO UŽSAKYTOMIS PASLAUGOMIS PERDAVIMUI.

Adresas: Mapų g. 20, Kaunas | Menų Inkubatorius | II a.
El. paštas: info@jazzhouse.lt
Tel. nr. +370 6 42 52 622
SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

D U K

D.U.K.


SIŪLOME RINKTIS MĖNESINIŲ KURSŲ PAMOKAS. IŠSIRINKTI ŠOKIO STILIŲ (LINDY HOP, BALBOA, SOLO JAZZ, TAP AR KT. ) IR  KURSĄ PAGAL REKOMENDUOJAMĄ AMŽIŲ, PAMOKŲ LAIKĄ, TURIMĄ ŠOKIO PATIRTĮ IR KT. PAMOKOS STUDIJOJE VYKSTA DU KARTUS PER SAVAITĘ. JEI JŪSŲ STUDIJŲ AR DARBO GRAFIKAS NEDERA SU PAMOKŲ GRAFIKU, GALITE MOKYTIS PRIVAČIAI.
 

KAIP GALIU IŠMOKTI DŽIAZO ŠOKIŲ?
 

<
>
<
>

AR BŪTINAS ŠOKIŲ PARTNERIS REGISTRUOJANTIS Į PORINIŲ ŠOKIŲ PAMOKAS?
 

REGISTRUOJANTIS Į LINDYHOPO AR BALBOA PAMOKAS TURĖTI PARTNERIO/-ĖS NĖRA BŪTINA, TAČIAU MERGINOMS TAI REKOMENDUOJAME, NES TAIP UŽSITIKRINTUMĖTE VIETĄ GRUPĖJE. STENGIAMĖS, KAD GRUPIŲ PAMOKOSE MERGINŲ IR VAIKINŲ SANTYKIS BŪTŲ PANAŠUS, O MERGINŲ PAPRASTAI REGISTRUOJASI DAUGIAU. VIENOS REGISTRUODAMOSIOS MERGINOS, JEI PARTNERIŲ TRŪKSTA, PIRMIAUSIA PATENKA Į LAUKIANČIŲJŲ SĄRAŠĄ (WAITING LIST).
 

<
>

AR PAMOKŲ METU KEIČIAMASI PARTNERIAIS?
 

VISOSE BENDROSE PORINIŲ ŠOKIŲ GRUPĖSE PAMOKOS METU NUOLAT KEIČIAMĖS PARTNERIAIS, NES TOKIA MOKYMO METODIKA LEIDŽIA GREIČIAU IR GERIAU ĮSISAVINTI DŽIAZO ŠOKIŲ ŽINGSNELIUS IR KOMBINACIJAS.
 

<
>

 KAIP RENGTIS PAMOKOSE?
 

SIŪLOME RINKTIS PATOGIUS LAISVUS DRABUŽIUS, KURIE NEVARŽYTŲ JUDESIŲ, BEI LENGVUS SPORTINIUS BATELIUS. TAČIAU PAVYZDŽIUI BALBOA ŠOKIAMS MERGINOMS YRA BŪTINA RINKTIS AUKŠTAKULNIUS BATELIUS ODINIU ARBA SLIDŽIU PADU, O VAIKINAMS REIKIA AVĖTI BATUS SU KULNU IR ODINIU PADU NUO PAT PIRMŲJŲ PAMOKŲ.
 

<
>

KOKIOS TAIKOMOS NUOLAIDOS ŠOKIŲ PAMOKOMS?
 

STUDIJOJE PAMOKŲ KAINOS ORIENTUOTOS Į STUDENTUS IR MOKSLEIVIUS IR NUOLAIDOS TAIKOMOS TIK TĄ PATĮ MĖNESĮ LANKANT KELIS ŠOKIŲ PAMOKŲ KURSUS, PVZ,  TĄ PATĮ MĖNESĮ LANKANT LINDYHOPO IR SOLO JAZZ  AR KITAS PAMOKAS.

 „JAZZ HOUSE“ STUDIJOS NARIAMS, TURINT IEMS GALIOJANČIĄ NARIO KORTELĘ, DAŽNAI TAIKOMOS NUOLAIDOS SEMINARAMS, VAKARĖLIAMS IR FESTIVALIAMS.

<
>

KADA REIKIA SUMOKĖTI UŽ PAMOKAS?
 

UŽ PAMOKAS BŪTINA SUMOKĖTI PRIEŠ PIRMĄ TO MĖNESIO KURSO PAMOKĄ.

PVZ,  PASKUTINĘ MĖNESIO SAVAITĘ MOKAMA UŽ SEKANTĮ MĖNESĮ.

MOKAMA UŽ KALENDORINĮ MĖNESĮ, O NE UŽ KARTUS.

JEI NORITE MOKĖTI UŽ KARTUS, GALITE MOKĖTI VIENKARTINĮ NARIO MOKESTĮ.

<
>

 NEGALĖSIU LANKYTI DALIES PAMOKŲ DĖL LABAI SVARBIŲ PRIEŽASČIŲ, AR KOMPENSUOJAMOS PRALEISTOS PAMOKOS?
 

JEIGU IŠ ANSKTO  MUMS PRANEŠATE APIE SVARBIAS PRIEŽASTIS, DĖL KURIŲ TURĖSITE PRALEISTI DALĮ PAMOKŲ (SERGU, IŠVAŽIUOJU IR T.T.) IR ESATE SUSIMOKĖJĘS,  MES ATITINKAMAI ĮVERTINSIME (SUSTABDYSIME JŪSŲ ABONIMENTĄ) IR UŽSKAITYSIME DALĮ SUMOKĖTOS UŽ KURSĄ KAINOS ATLIEKANT MOKĖJIMĄ UŽ SEKANČIO MĖNESIO KURSĄ/US.

PINIGAI UŽ  PRALEISTAS PAMOKAS YRA NEGRĄŽINAMI.

<
>

KIEK PAMOKŲ YRA VIENAME MĖNESINIAME KURSE?
 

PAMOKŲ SKAIČIUS PRIKLAUSO NUO KONKRETAUS MĖNESIO BENDRO DIENŲ SKAIČIAUS IR ŠVENTINIŲ BEI NEDARBO DIENŲ. PAMOKOS ŠVENTINĖMIS IR VALSTYBINĖMIS NEDARBO DIENOMIS NEVYKSTA IR NĖRA PERKELIAMOS AR KITAIP KOMPENSUOJAMOS. ĮPRASTAI MĖNESINIS DVIEJŲ SAVAITINIŲ PAMOKŲ ŠOKIŲ KURSAS SUSIDEDA IŠ 8 PAMOKŲ, BET GALI BŪTI IR 7 AR 10 PAMOKŲ.

GRUODŽIO MĖNESĮ KLUBE PAMOKOS NEVYKSTA NUO KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ IR PRASIDEDA SAUSIO 3-5 DIENOMIS, TODĖL GRUODŽIO IR SAUSIO KURSŲ KELETAS PAMOKŲ BŪNA PERKELIAMOS Į GRUODŽIO IR SAUSIO MĖNESIO PENKTADIENIUS PRIEŠ SOCIAL VAKARUS.

VELYKŲ ATOSTOGŲ METU PAMOKOS TAIP PAT NEVYKSTA IR TAIP PAT NĖRA PERKELIAMOS.

<
>

 AR KAINUOJA PIRMOJI PAMOKA?
 

KURSO PAMOKOS STUDIJOJE YRA MOKAMOS NUO PAT PIRMOS PAMOKOS.

TAČIAU MES DAŽNAI ORGANIZUOJAME PAŽINTINES, NEMOKAMAS PAMOKAS MIESTE IR STUDIJOJE, KUR GALITE ATEITI IŠBANDYTI NORIMĄ STILIŲ.

<
>

PAMOKŲ IR RENGINIŲ BENDROS SĄLYGOS IR TAISYKLĖS
 

PRIEŠ REGISTRUODAMIESI Į PAMOKAS AR RENGINIUS PRIVALOTE SUSIPAŽINTI SU STUDIJOS TEIKIAMŲ PASLAUGŲ SĄLYGOMIS IR TAISYKLĖMIS.

<
>

 PAMOKOS ŠVENTINĖMIS DIENOMIS IR GRUODŽIO-SAUSIO MĖN.
 

PAMOKOS ŠVENTINĖMIS IR NEDARBO DIENOMIS NEVYKSTA IR NĖRA PERKELIAMOS AR KITAIP KOMPENSUOJAMOS. PAMOKOS NEVYKSTA DIENĄ PRIEŠ KALĖDAS, TARP KALĖDŲ IR NAUJŲJŲ METŲ, TAIP PAT PIRMĄ DALĮ SAVAITĖS PO NAUJŲJŲ METŲ, VELYKŲ ATOSTOGŲ.

KONTAKTAI

KONTAKTAI

bottom of page